Kto sme?

Lukáš Petruňo

Konateľ/Technický riaditeľ (CTO)

Lukáš je technickým riaditeľom (CTO) spoločnosti a predstavuje jeho hlavu i srdce. Svoj nápad s ochrannou technológiou, ktorú využívame v našich produktoch na ochranu vašich elektronických zariadení, prvýkrát prezentoval na Technickej univerzite v Košiciach, kde zožal veľký úspech. Odvtedy sa ju snaží neustále zlepšovať a aj kvôli tomu sa rozhodol založiť tento startupový podnik. Lukáš zodpovedá za výskum, vývoj a výrobu jednotlivých produktov.

Ing. Dávid Zemčák

Sales Representative

Dávid tvorí hlavu nášho predajného tímu. Má vyštudovanú Ekonomickú univerzitu v Bratislave v odbore personálny manažment, no už popri štúdiu zbieral skúsenosti z predaja a performance marketingu. Ak budeš kontaktovať našu spoločnosť, prípadne ťa bude kontaktovať niekto od nás, je veľká šanca, že Dávid bude ten, s kým sa dostaneš do kontaktu ako s prvým.

Ing. Matúš Šimčák

Finance Advisor

Matúš má u nás pod palcom všetky financie. Zodpovedá za finančné analýzy, predikcie i cenovú kalkuláciu. Má vyštudovanú Ekonomickú univerzitu v Bratislave, avšak už dlhší čas sa pohybuje vo veľkých korporátnych spoločnostiach, kde si zdokonaľuje svoje analytické myslenie a odborné znalosti.

Ing. Vladislav Sochanič, PhD.

Konateľ/Výkonný riaditeľ (CEO)

Vlado je druhým konateľom a výkonným riaditeľom (CEO) v podniku. Vyštudoval Prešovskú univerzitu v Prešove v odbore Manažment ľudských zdrojov a následne Ekonomickú univerzitu v Bratislave v odbore Personálny manažment a Ekonomika a manažment podniku. Má bohaté manažérske skúsenosti z neziskového sektora a v súčasnosti sa v rámci svojho akademického pôsobenia venuje okrem manažmentu aj psychológii a podnikovému vzdelávaniu. V našom podniku má na starosť predovšetkým ľudské zdroje a manažment celého podniku (teda zodpovedá za to, aby u nás fungovalo všetko tak, ako má)

Patrik Čerňa

Graphic Designer

Patrik je náš grafický dizajnér a zodpovedá za to, v akom šate budú prezentované všetky naše produkty. Grafike sa venuje už dlhé roky, jeho špecialitou sú 3D modelizácie. Ak by si si chcel/a pozrieť jeho tvorbu, bež na jeho súkromný Instagram 👇🏻 

https://www.instagram.com/patresc/